Tommy Hilfiger’a Yeni Marka Elçileri

Winnie Harlow Hayley BaldwinTommy Fall 18

 

Hailey Baldwin ve Winnie Harlow, küresel marka elçileri olarak Sonbahar 2018 ‘TOMMY ICONS’ kapsül kadın giyim koleksiyonu için çekilecek kampanyada rol alacak.

 

Tommy Hilfiger, yeni marka yüzleri için, “Dünyanın en aranan süper modelleri arasında yer alan Hailey Baldwin ve Winnie Harlow, yarının ikonları haline gelirken güçlü bir dinamizm ve enerjiyle izleyenleri büyülüyor. Gelecek nesil Tommy kadınlarına öncülük ediyor, her şeye özgüven ve iyimserlikle yaklaşıyorlar. Bu ortak nitelikleri ve değerleri nedeniyle aramıza hoş geldiniz demekten heyecan duyuyorum. ” dedi.

 

2017 Moda Ödülleri’nde “Yılın Modeli” olarak aday gösterilen Winnie Harlow, “Her zaman kim olduğunuza inanmanın ve kuralları yıkmanın gücüne inanıyorum. Bu nedenle gerçekten bu ruhu paylaşan inanılmaz bir tasarımcıyla çalışmaktan gurur duyuyorum” dedi.

 

Marka, geçmişinden bu yana pop kültür ve spor ikonlarıyla yakın çalışmalarıyla biliniyor. Tasarımcı, bir süre önce İngiliz Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile işbirliğini duyurmuştu. TOMMY HILFIGER erkek giyimi küresel marka elçisi olan Hamilton, Sonbahar 2018 sezonunda lanse edilecek TommyXLewis ortak koleksiyonu için de markayla çalışıyor. Tommy Hilfiger bu sene başında açıkladığı üzere Formula 1’de dört Dünya Şampiyonluğu bulunan Mercedes-AMG Petronas Motorsport ile Resmi Giyim Sponsoru olarak uzun süreli bir anlaşmaya da imza atmış bulunuyor.

Click on the background to close