Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılın

sevgililer gününü unutulmaz kılın

 

Koku duyusu hafızaya kaydedilir ve bir insana, zamana, bir yere ait kokular asla unutulmaz. Beraberinde yarattığı ve yaşattığı hisler de… Siz de O’nu her zaman kokusuyla hatırlamak ve bu Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak istiyorsanız ona karakterine ve tenine uygun bir parfüm hediye edin.

Boyner, Sevgililer Günü için sezonun en gözde ve büyüleyen kokularını bir araya getiriyor.

Parfüm tutkunlarının hayranı olduğu baş döndüren kokular;

Doğuştan gelen zarafet: CHLOÉ Love

Göz alıcı, asil ve doğal feminenliğin bir kutlaması olan bu pudramsı hoş koku, yumuşacık bir bulut gibi cildi sarmalıyor. Buzlu pembe biber dokunuşu ile portakal çiçeğinin harmanlanmasından oluşuyor, saf menekşe ve çiçek notalarıyla karışıyor. Leylak, sümbül, mor salkım, badem ve vanilya pudramsı muskla birleşiyor.

Miss Dior‘a yeni dokunuş

Hiçbir şeyden korkmayan kadınlar için, bir kadın tarafından yeniden keşfedildi. Bir koku devrimi olan Miss Dior Eau de Parfum, orijinal imzasını kaybetmeden tutku ve cazibesini artırmaya devam ediyor.

Aykırılık ve zıtlıklar: Mr. Burberry

Mr. Burberry, kontrastlar şehri Londra’nın özünü yansıtıyor. Eski ve yeni, klasik ve modern…Modern, sofistike ve duygusal; taze hoş bir greyfurt notasıyla başlayan koku, topraksı güveotu ve tütsülü guayak ağacının baştan çıkarıcı alt notalarıyla sonlanıyor.

Aşk, tutku, güzellik ve arzu: Versace Eros

Versace’nin, Yunan mitolojisine yeni ithafı. Güçlü, tutkulu ve kendisinin efendisi bir erkeğin parfümü Versace Eros, bedensel hazzı dile getiriyor.

Click on the background to close