Outdoorfest 23-24 Eylül’de Kadıköy Festival Park’ta!

AVENUEROUGE.NET – Doğa, aktivite, spor ve sağlıklı yaşama gönül verenlerin buluştuğu, outdoor aktivite kültürü ve sürdürülebilirlik konuşan tek festival OutdoorFest, 5. yılında dopdolu içeriği ile start alıyor.

Outdoorfest, doğada yapılan etkinliklere dair birçok markayı, eğitici atölyeleri, eğlenceli oyunları ve keyifli konserleriyle 23-24 Eylül’de Kadıköy rıhtımdaki Festival Park’ta gerçekleşecek.

OutdoorFest dünyanın birçok yerinde serüvenler yaşamış, alanında büyük başarılara imza atmış outdoorcu kanaat önderlerini Nature Talks sohbetlerinde ziyaretçilerle buluşturuyor.

Ziyaretçiler, faydalı atölyeler, oyunlar, aktiviteler ve markaların indirim fırsatlarının yanı sıra Sattas, İkilem, Can Gox ve daha birçok gündüz konserlerinin yanı sıra, içecek ikramları, çaylar ve kahveler ile keyifli iki gün geçirecek.

22 Eylül – Outdoor Awards

Outdoor’a gönül verenlerin severek kullanıp, takip ettiği markalar 2. kez ödüllendiriliyor. Yüzünü outdoor sporlara çevirmiş, yaşam tarzını doğa ve aktiviteler üzerine oturtmuş bilirkişilerin oylarıyla 38 kategoride outdoorcuların tercih ettiği markalar ödüllerine kavuşuyor. Outdoor Türkiye Platformu tarafından düzenlenen ve iki aşamadan oluşan yarışmanın 1. aşaması halk oylaması ile tamamlanacak. İkinci aşamada ise jüriye sunulan ilk etap sonuçlarının değerlendirilmesi ile ödüller açık havadaki OutdoorFest sahnesinde sahipleriyle buluşacak.

OutdoorFest, sosyal sorumluluk gayesi ile bu sene bilet gelirleriyle Hatay’da kreş yapmaya hazırlanıyor.

Üç farklı kategori ile avantajlı dönem biletler outdoorbilet.com’dan alınabiliyor.

Arkadaş bileti ile 1 bilet alıp, arkadaşınızı davet edebiliyorsunuz. Ayrıca öğrenci bileti ile 1 bilet alıp 2 öğrenci katılım sağlayabiliyorsunuz.

Click on the background to close