One Love Festival 15 İçin Geri Sayım Başladı

Bu yıl 15.’si gerçekleştirilecek olan One Love Festival için geri sayım başladı. Katılımcılar, One Love Festival’de bu yıl sahne alacak The Blaze ve Years&Years gibi sevilen müzisyenleri dinleme fırsatını yakalayacak.

One Love Festival, 20 Temmuz’da İstanbul Parkorman’da ve Volkswagen Arena’da olmak üzere 2 ayrı mekanda, toplam 5 farklı sahnede gerçekleşecek. Etkinlikte bu yıl yer alacak gruplar ve sanatçılar arasında The Blaze, Years & Years, Jungle By Night, Michael Kiwanuka, Ezhel, Büyük Ev Ablukada, Oh Land, Gaye Su Akyol yer alıyor. Tabii bu isimler buz dağının yalnızca görünen kısmı…

Müzikten daha fazlası

Katılımcılar, 20 Temmuz’da başlayarak 21 Temmuz sabahına kadar devam edecek One Love Festival’de festival alanının da tadını çıkartacak. One Love Festival 15 kapsamında katılımcılar; tüm gün boyunca tırmanma duvarından, hazine avına, mandala boyamadan, tişört tasarlamaya, festival makyajından, swing dans performansına kadar farklı birçok etkinlik seçeneğiyle Parkorman’da keyifli bir gün geçirecek. Festival içinde bulunan Market Alanı’nda takıdan çantaya, birbirinden güzel ürünlerden satın alabilecek katılımcılar; yemek alanında vegan ve vejetaryen seçenekleri de içeren birçok farklı lezzeti de tatma şansı yakalayacak.

Click on the background to close