Michael Kors Collection Fall Reklam Çekimleri Gerçekleşti

Michael Kors reklam çekimi

Hollandalı fotoğrafçılar Inez van Lamsweerde ve Vinoodh Matadin’ın çekimlerini üstlendiği Michael Kors Collection Fall 2018 reklam çekimleri gerçekleşti. Michael Kors, “ İhtişamın içindeki rahatlığı yakalamak istedim.” Şeklinde ifade ediyor.“Sonbahar kampanyamız için seyahat ve moda tutkularından dolayı Inez ve Vinoodh’dan daha iyisi olamazdı.” diyerek de ekliyor.

Özel Jette Çok Özel Reklam Çekimi

Yeni kampanya yine tasarımcının gösterişe olan duyarlılığını yansıtmış. Inez ve Vinoodh 10 yıldan sonra markanın fotoğraf çekimlerini üstlenen ilk fotoğrafçılar. İki fotoğrafçı, Model Binx Walton’u özel jetinde seyahat ederken fotoğraflayarak yeni bir çekime imza attılar.

Michael Kors, “Kıyafetler ve aksesuarlar bir bütün halinde modayı oluşturuyor.” diyor. “ Koleksiyon, giyinmeyi seven kadınların kişisel stillerini oluşturmalarına dayanıyor.” diye de ekliyor. Örgü kazak, kabarık sahte kürk ve romantik pembe elbiseler, beklenmeyen bir hamle ile çiçekli desenler, ekoseler, hayvan desenleri ve çizgilerle kombinlenmiş. Aksesuarlar da aynı çeşitlilikten yararlanırken Bancroft çanta, botlar, leopar terlikler ve zebra desenli yüksek topuklarla buluşuyor.

Click on the background to close