MIB4 vizyona giriyor

Hamilton Ventura

Hamilton Ventura bu zamana kadar çekilmiş tüm Men in Black filmlerinde başrollerin vazgeçilmez yardımcısı oldu. Bu işbirliği Men in Black: International’da da bozulmadı. St Regis Hotel’de basın ve influencerların katılımı ile gerçekleşen etkinlikte hem bu iş birliği kutlandı hem de ajanların saati Hamilton Ventura saatleri St Regis’in eşsiz manzarası eşliğinde tanıtıldı.

Hamilton Ventura tüm Men in Black filmlerinde başrollerin vazgeçilmezi oldu ve her zaman karakterlerin siyah takım elbiseleri, siyah güneş gözlükleri ve hatta nöralizörleri kadar önemli bir yere sahip. MIB4 ajanlarının kullandığı Ventura ise en popüler saatler arasında yerini alıyor. Bu saatler 1957’deki ilk piyasaya çıkışından bu yana hep geniş bir hayran kitlesine sahip olmayı başardı ve 1997’den bu yana ise ikonik Men in Black üniformasının ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Hamilton saatleri ayrıca 1932’den bu yana sinemanın merkezinde oldu. 500’den fazla önemli filmde yer alan saatler, karakterlerin belirlenmesi ve senaryonun ilerlemesine yardımcı olmak amacıyla hep özel olarak seçildi.

2019’da, Men in Black, Men in Black™: International’daki yepyeni bir macera ile geri dönüyor. Men in Black ajanları daima Dünya’yı evrendeki kötülüklerden korudular. Bu defa ise şimdiye kadarki en büyük ve en küresel tehditle mücadele ediyorlar: Men in Black organizasyonundaki bir casusla!

Ajanların yardımcısı Hamilton Ventura

Ajan M ve Ajan H Londra merkezli MIB ekibinden ve her ikisi de Hamilton Ventura kullanıyor. Ajan M sahnede yeni olmasına rağmen; paslanmaz çelik kasa, siyah kadran ve siyah deri kayışlı orijinal Ventura renk kombinasyonunu ile cesur bir tercih yapıyor. Ajan H ise başına buyruk ve içi dışı bir karakterini tamamlayacak bir seçim ile pencereli kadrana ve kahverengi deri kayışa sahip, H-10 otomatik mekanizmalı Ventura Automatic’i tercih ediyor.

Lowell Cunningham’ın Malibu Comic’inden uyarlanan filmi F. Gary Gray yönetiyor, senaryosunu ise Art Marcum ve Matt Holloway tarafından yazılmış. Prodüktörleri Walter F. Parkes ve Laurie MacDonald. Baş yapımcılar Steven Spielberg, E. Bennet Walsh, Riyoko Tanaka, David Beaubaire, Barry Sonnenfeld, Edward Cheng, ve Howard Chen. Filmde Emma Thompson ve Liam Neelson ile birlikte Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Laurent Bourgeois ve Larry Bourgeois rol alıyor. 

Click on the background to close