Kadınlara Özel “Beauty Day”

Beauty Day ile Güzel Günler

Her kadın kendini güzel hissetmek, hissettiğini de herkese göstermek ister. Ancak ister iş, ister ev kadını olsun yoğun çalışma temposu içinde, koşuşturmacanın arkasının kesilmediği büyük şehirlerde kadınların kendilerine vakit ayırması da oldukça kadar zor. Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi, ‘Beauty Day’ ile kadınları çok güzel ve özel bir etkinlikle bir araya getiriyor.

 

Yoğunluktan kendine zaman ayıramayan ya da aradığı birçok ürünü bir arada görüp, deneyimlemek isteyen kadınlar, Feriye Palace’de düzenlenecek ‘Beauty Day’ ile 16-17 Mart tarihleri arasında 2018 ilkbahar/yaz sezonuna özel güzellik, bakım ve makyaj trendlerini yakından tanıma fırsatı bulacak.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Ziyaretçilere Giriş Ücretsiz

 

Etkinliğe katılanlar, markaların ürünlerinde özel avantajlarından yararlanma şansına sahip olabilecekler. Ayrıca davetliler, etkinlik boyunca alanında başarılı uzmanlar tarafından cilt, saç ve vücut analizleri konusunda detaylı bilgiler alacaklar. İki gün sürecek olan etkinlikte, davetliler güzellik ve bakım dünyasının son moda trendlerini incelerken farklı içerikler ile hazırlanan workshoplara katılarak yenilenmeyi deneyimleyecekler.

Ziyaretçilerden, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde giriş ücreti alınmayacak. Bunun yanında etkinliğe katılanlar için özel ikramlar ve sürpriz hediyeler de olacak.

Click on the background to close