İstanbul’da Moda Rüzgarı Esecek

Mercedes-Benz Fashion Week

Marka ve tasarımcıların, Sonbahar/Kış 2018 koleksiyonlarını sergileyecekleri uluslararası moda etkinliği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’un 11. sezonu, 27-30 Mart tarihleri arasında Zorlu Center’da gerçekleşecek.

 

Her sezon lounge alanında davetlilerini ağırlayan marka, bu sezon da Mercedes-Benz Lounge’u Zorlu PSM içerisinde konumlandıracak. Mercedes-Benz Moda Haftası Araçları da her sezon olduğu gibi yine yollarda olacak.

 

Otomobil üreticisi, bu sezon Zorlu PSM’de yer alan MBFWI alanında üçüncü nesil CLS’yi sergileyecek. Marka, tasarım felsefesini yansıtarak bir coupé otomobilin şıklık ve dinamizmini bir sedanın konfor ve fonksiyonelliğiyle birleştiriyor.

#mbcollective Kampanyaları ve #WeWonder

 

#mbcollective moda hikayesinin bu yıl sunulan yeni bölümü #WeWonder ise yaratıcı ve yenilikçi yedi vizyoneri, geleceğin potansiyeli üzerine düşünmeye davet ediyor.

 

Mercedes-Benz’in yeni nesil elektrikli otomobili Concept EQ, #WeWonder projesi kapsamında tasarımcılar Caroli Lim ve Humberto Leon, sanat yönetmeni Hans Ulrich Obrist, Hypebeast’ın kurucusu Kevin Ma, yazar, küratör ve sosyal aktivist Kimberly Drew, model Slick Woods ve müzisyen Solange Knowles ile bir araya geliyor.

 

Şahsına münhasır “elektro-estetik” stiliyle farklılaşan Concept EQ, elektrikli otomobillerin geleceğine bakış açısını da moda aracılığıyla kurgulanan bir dille yansıtıyor.

Click on the background to close