Guess 2019 İlkbahar/Yaz Denim Koleksiyonu

Guess Jeans

GUESS Jeans 2019 İlkbahar / Yaz koleksiyonu, kentsel stili egzotik dokularla birleştiriyor.

Seksenli ve doksanlı yılların retro tarzından esinlenen Guess’in Denim Koleksiyonu yeni sezon trendlerine göre modernize ediliyor. Vintage grafik çizgiler ve çiçek baskıları koleksiyonu canlandırırken, pop renklerin karışımı trend bir yaz koleksiyonu yaratıyor.

Fransız Öpücüğü

Derin bir stil duygusuyla Parizyen çekiciliği yansıtan koleksiyon; canlı kırmızı, turuncu, yeşil ve mavi renkleriyle birleşerek stil ifadenizi güçlü kılacak parçaları açığa çıkıyor. Bohem çiçek baskıları, feminen parçalara zarif bir dokunuş katıyor, şehirli ve şık bir Fransız çekiciliğini vaad ediyor.

Aşıklar Ordusu

Guess kızları, egzotik dokunuşlar, tropikal esintiler ve hayvan baskılarıyla vahşi bir dünyaya adım atıyor. Afrika’nın etkileyici esintili tonları, canlı kırmızı ve sarı çizgilerle şekillenirken toprak tonlarının doğallığı kusursuz bir renk paleti oluşturuyor. Keskin ana renkler ile leopar desenin şehveti kamuflaj baskının gücüyle birleşerek kendine güvenen bir kişiliği ortaya çıkarıyor.

Vahşi Romantik

Uçuşan kumaşlar neşeli bir ilkbahar/yaz sezonunu müjdeliyor. Çiçekler romantik ve ferah bir duruşla koleksiyonu selamlıyor. Denim için mükemmel bir uyum olan toz pembe ve açık mavi tonlar zarif bir şekilde göz alıcı bir koleksiyonu gözler önüne seriyor. Çizgili desenler, şehvetli elbiseler ve üst parçalar sezonun trenleri arasına girmeye aday.

Denim

GUESS DNA’sının güçlü müttefiki Denim, en sıcak havalarda bile sizi serin tutan ekstra hafif kumaşlarla gösteriyi çalmaya devam ediyor. Özel “feather light denim” ham odun lifleri katılan doğal Tencel karışımı ile nefes alan, mükemmel kavrayan yumuşak bir dokunuş sunuyor. Erkekler içinse ikonik 90’ların modasını yansıtan hafif ve akıcı denim koleksiyon, zaman zaman kesin bir vintage çekiciliğine sahip sert kumaşlarla da eşleşiyor.

Guess Eco

2019 İlkbahar / Yaz koleksiyonu, sürdürülebilirliği teşvik eden çevreye duyarlı bir girişim olan GUESS Eco tarafından desteklenmektedir. Denim yüksek oranda organik pamuğa sahiptir ve kimyasal boya yokluğunun yanı sıra önemli miktarda su ve enerji tasarrufu sağlayan verimli işlemlerle üretilir. GUESS Eco, daha düşük çevresel etkiyi garanti eden serin tasarımlar için organik pamuktan ve geri dönüştürülmüş ipliklerden yapılan triko parçalara da sahip.

Click on the background to close