GROHE’den Kişiye Özel Duş Deneyimi

GROHE Smart Control

GROHE SmartControl, sunduğu akıllı duş kontrolü yelpazesine eklenen yeni model ve kombinasyon seçenekleriyle, “Bas, Çevir, Duş Al” deneyimini, Nisan ayı itibariyle daha da çok yönlü hale geliyor.

 

Su kapatıldığında seçilen akış hızını otomatik olarak belleğine alan sistem, su yeniden açıldığında bunu yeniden hatırlıyor. Şık duvar üstü modelin yanı sıra, genişletilen yelpaze aynı zamanda ankastre bir modeli de içeriyor. Akış yüzlerinin yanı sıra SmartControl ankastre ünitelerde beyaz renk seçeneğini de ürün yelpazesine ekleyerek sezgisel bas-çevir kontrol sistemini daha geniş tasarım seçenekleriyle sunuyor.

 

Tezgah üzeri veya ankastre

 

Ürün yelpazesine eklenen iki yeni versiyonun ilki, ankastre ve tezgah üzeri duş sistemlerinin ana faydalarını birleştiriyor. Su borusu titizlikle duvarın altına gizlenirken duş kontrol ünitesi ise tezgah üzerinde kalarak aynı zamanda duş jelleri ve aksesuarları için raf olarak ikinci bir işlev de görüyor.

İkinci yeni versiyon olan SmartControl Concealed da oldukça zarif. Bas-çevir butonları ile minimalist bir tasarım sunuyor.

 

Akıllı ve sezgisel

 

GROHE SmartControl, tepe ve el duşlarının farklı akışlarının kontrolünü kullanıcının parmak ucuna getiriyor. Ayrıca, su akış hızı ayarını butonları çevirerek kontrol etme imkanı sunan birleşik bas-çevir teknolojisine sahip. Sezgisel kullanıma, şüpheye yer bırakmayan resimli grafikler yardımcı oluyor. Su kapatıldığında seçilen akış hızını otomatik olarak belleğine alan sistem, su yeniden açıldığında bunu yeniden hatırlıyor.

 

Marka, daha iyi bir duş deneyimi için Rainshower 360 Duo tepe duşu, zarif PureRain veya Rain O2 akışı enerji veren TrioMassage ayarı ile birleştiriyor. Tüm duyulara hitap eden duş, suyu dilediğiniz noktaya yönlendirmenize imkan veren Power&Soul el duşu ile tamamlanıyor. CoolTouch teknolojisi ise, krom yüzeylerin ısınmasını önleyerek yanmaya karşı koruyor.

Click on the background to close