BOCCHI’den Arındırıcı Koleksiyon

Bocchi

BOCCHI, “rahatlık ve mutluluk veren samimi ortamlar yaratma” anlayışıyla biçimlenen koleksiyonları ile arınma keyfini, açık hava banyolarına taşıyor.

 

Marka, seramik ve sağlık gereçleri, armatür, mobilya, sırlı porselen ve seramik karo koleksiyonları ile açık hava banyolarında konfor ve estetiği buluşturmak isteyenlere fonksiyonellik ve tasarımda özgürlük sağlıyor.

 

Marka, birçok renkte üretilen seramik ve sağlık gereçleri koleksiyonundan toprak tonlarını tercih edenler için kahverengi, yasemin ve kaşmir renklerini sunuyor. Mat mint, somon ve buz mavisi renkleri ile de banyolarda yatıştırıcı bir etki sağlıyor. Limon sarısı, mandalina sarısı ve turuncu, kırmızı ile yazın enerjisini banyolara yansıtıyor. Ayrıca, klasik stilden şaşmayanlar için ise beyaz, siyah ve gri tonları açık hava banyolarında sade ve şık bir görünüm yaratıyor.

 

Bahçe içerisinde konumlandırılan açık hava banyolarında kullanılan vitrifiye ürünler, markanın mobilya koleksiyonundaki masif ahşap banyo mobilyalarıyla dengelenerek bahçeler ile bütünleşiyor. İnovasyona yapılan yatırımlar ile sadece estetik görünümü değil, aynı zamanda fonksiyonelliği de bir üst boyuta taşıyor. Dış mekan kullanımına uygun karo koleksiyonu ile zengin renk, desen, doku ve boyut seçenekleri sunarak bahçeden verandaya geniş bir tasarım özgürlüğü getiriyor.

Click on the background to close