Niş Parfümler İle Sonbahara Merhaba

CREED Royal Princess Oud BEYMEN

Beymen, dünyaca ünlü niş parfümleri ile kozmetikte öne çıkmaya devam ediyor.
Niş parfüm konusunda dünyanın öncü markalarından Frederic Malle, Memo ve Creed’in en yeni parfümleri etkileyici kokuları ve göz alıcı şişeleriyle Beymen’lerde sizleri bekliyor.

FRÉDÉRIC MALLE IRIS POUDRE

Niş parfüm denince ilk akla gelen markalar arasında yer alan ve Fransız sofistikasyonunu yansıtan Frédéric Malle ve yaratıcı ekibinin ender bulunan özel esanslar ile hazırladığı Frédéric Malle Iris Poudre, çiçeksi notaları sevenlerin gözdesi. Misk, vanilya, amber, sandal ağacı, manolya, bergamut ve ylang ylang özleri ile olağanüstü deneyim yaşatan Frédéric Malle Iris Poudre, BEYMEN’lerde yerini aldı.

 

Üst Notlar: Bergamut, Portakal, ,Ylang Ylang, Karanfil
Orta Notlar: Manolya, Yasemin, Zambak, Menekşe
Alt Notlar: Iris, Misk, Amber, Vanilya, Sandal Ağacı

 

MEMO PARIS JANNAT

Son birkaç sezondur niş parfüm konusunda öne çıkan Memo Paris’in en gözde parfümleri arasında yer alan Memo Paris Jannat, yenilenen şişe tasarımı ve içeriği ile parfüm severleri yepyeni bir yolculuğa çıkarıyor. Akdeniz’in mutluluk ve neşe veren portakal çiçeği ve greyfurt notaları içeren parfüm Beymen’lerde parfüm tutkunlarıyla buluşuyor.

 

Üst Notaları: Greyfurt, Portakal çiçeği, Zencefil
Orta Notaları: Armut, Kantaron
Alt Notaları: Tütsü, Sandal Ağacı, Misk

CREED MILLISIME ROYAL PRINCESS OUD

Kraliyet ailelerinin parfümörü olarak öne çıkan efsanevi marka Creed’in değerli oud notalarının başrolde olduğu parfümü Creed Royal Princess Oud, oryantal ve çiçeksi notalardan hoşlanan kadınlar için ideal. Alt notalarında Sandal ağacı ve Oud, orta notalarında Yasemin, Vanilya, Paçuli ve İris, üst notalarında Bergamut, Gül ve Menekşe yer alan parfüm şişesi ile de göz kamaştırıyor.

 

Üst Notaları: Bergamut, Gül, Menekşe
Orta Notaları: Yasemin, Vanilya, Paçuli, İris
Alt Notaları: Sandal ağacı,Oud

Click on the background to close