Aşk diline renk katan koleksiyon

Graf von Faber-Castell

Graf von Faber-Castell sevgilinizin kalp atışlarını hızlandıracak enerjik tasarımlarıyla öne çıkan Guilloche Renkli Seri ile Sevgililer Günü’nde aşkın çekim alanına giriyor.

Pembe, parlak turuncu ve turkuaz mavi tonlarında hazırlanan koleksiyon, Guilloche kurşun kalem, roller kalem ve dolma kalem ile büyük aşkları ölümsüzleştiriyor. Serinin canlı renklerine uygun mürekkepler Graf von Faber Castell koleksiyonuna ait küçük ve son derece şık mürekkep şişeleriyle sunuluyor.

Bir kadının kol çantasında veya bir erkeğin evrak çantasında, günlük hayata ya da iş ortamına eşlik eden Graf von Faber-Castell deri kalem kılıfı, deri anahtarlık, deri cüzdan ve keten defterler, kaliteli malzemeleri ile dikkat çekiyor. Koleksiyonda mükemmel dokulu İtalyan derisi ile üretilen anahtarlık ve cüzdanların yanı sıra yazım gereçlerini en güvenli şekilde muhafaza etmeyi sağlayan kalem kılıfları da yer alıyor.

Guilloche dolma kalemler 325 Euro, roller kalemler 195 Euro, 3’lü kurşun kalem seti 12 Euro, tekli kalem kılıfı 140 Euro, 2’li kalem kılıfı 145 Euro, anahtarlık 75 Euro, cüzdan 340 Euro ve keten defter ise 27,50 Euro olarak şık hediye paketleriyle satışa sunuluyor.

Click on the background to close