Alexander Wang & Bella Hadid Magnum ile işbirliği yaptı

MAGNUM

Magnum, yeni kampanyası “Hazzı Ciddiye Al” işbirliğini duyurmak için bugün Cannes Uluslararası Film Festivali’nde dünyaca ünlü tasarımcı Alexander Wang ve süper model Bella Hadid ile bir araya geldi. Marka, bu kampanyanın bir parçası olarak, Bella Hadid ve Alexander Wang’ın rol aldığı kısa filmi geçtiğimiz günlerde gösterime sunmuştu.

 

Hadid, “hazzı ciddiye almanın” ne anlama geldiğini gösterdi

 

Magnum bugün Cannes’da yeni bir işbirliğini daha açıkladı. Magnum ve Alexander Wang’ın sahip olduğu kendine özgü zanaatkarlık ve ustalığa övgü niteliğindeki sınırlı sayıda üretilen Magnum X Alexander Wang imzalı el yapımı soğutucu çanta görücüye çıktı.  Bella Hadid, Magnum’un “Hazzı Ciddiye Al” kampanyası kutlamalarında; hayatın tadını çıkarmanın ve gerçek hazzı yakalamanın önemini Alexander Wang’la birlikte yer aldığı sahneden paylaştı. Bella Hadid, Magnum’un son kampanya filmindeki gibi doğal tavırları ile beğeni topladı.

 

Basın toplantısı sonrasında konuşan Alexander Wang: “Magnum X Alexander Wang soğutucu çantayı Cannes’da sizlerle paylaşabildiğim için çok heyecanlıyım. Bugün, çok eşsiz bir projeyi kutlamak için bir aradayız. Çanta, Magnum’la ortak yönümüz ustalık ve zanaati yansıtıyor. Çantalar, haz veren bir Magnum’a ne zaman ve nerede isterseniz ulaşmanıza olanak sağlıyor.” dedi. Bella Hadid, “Hayatı sonuna kadar yaşamaya tüm kalbimle inanıyorum, bu yüzden Alexander Wang ve Magnum ile bu projede birlikte çalışmaktan dolayı çok heyecan duydum.

 

Magnum X Alexander Wang soğutucu çantası, her yerde ve her zaman haz dolu bir anın tadını çıkarmanızı sağlıyor. Bu işbirliğinden gerçekten keyif aldım ve umarım hazzı ciddiye almaları konusunda başkalarına da ilham veririz” şeklinde konuştu.

Sınırlı sayıda üretilen Magnum x Alexander Wang soğutucu çanta, 895 Dolar dansatışa sunuldu. Çantalardan birini kazanma şansını elde etmek için ise Magnum.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

Alexander Wang & Bella Hadid’in Hazzı Ciddiye Alan Magnum Tarifleri

 

Alexander Wang ve Bella Hadid, basın toplantısının ardından Magnum’un dünyaca ünlü barına giderek kendi Magnum dondurma tariflerini yarattılar.  Bella, siyah Magnum’unu altın renginde patlayan şekerle kapladı ve altın renkli parça çikolata ile tamamladı. Dondurmasını, “Hazzı Ciddiye Al”ın simgesi ‘B’ damgalı çikolata madalyonla tamamladı.

Click on the background to close